Tüm Ürünler

Alte Eichenwerkstatt

Our company, which has been operating in the field of decoration and landscaping in Germany since 1998, was named “Old Houses Found Life!” started to produce furniture from antique oak timber with the slogan. We make use of technology only as much as necessary and produce with traditional methods.

Due to the qualities of the timber used, each of our products has its own characteristics. This is a reason for preference for our customers who want difference. Our company serves with the awareness that the way to absolute customer satisfaction is to be able to produce products in the dimensions and features determined by the users themselves.

Our Products

Order Form

Alte Eichenwerkstatt

Almanya’da 1998 yılından bu yana dekorasyon ve peyzaj alanında faaliyet gösteren firmamız 2011 yılında “Eski Evler Hayat Buldu!” sloganıyla antik meşe kerestelerden mobilya üretimine başlamıştır. Sadece gerektiği kadar teknolojiden faydalanıp geleneksel yöntemlerle üretim yapmaktayız.  

Kullanılan kerestenin niteliklerinden dolayı ürünlerimizin her biri kendine has karakteristik özellikler taşımaktadır. Bu da farklılık isteyen müşterilerimiz için tercih sebebi olmaktadır. Firmamız mutlak müşteri memnuniyetine giden yolun, kullanıcıların kendileri tarafından belirlenen boyutlarda ve özelliklerde ürün üretebilmek olduğunun bilinciyle hizmet vermektedir.

Şirketimiz 2018 yılında, gümrük ve nakliye zorluklarından dolayı Türkiye‘de ender bulunan Alman ve Avrupa antika ve mobilya-dekorasyon ürünlerini Türk insanına sunmaya karar vermiş ve 2019 yılında pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Kendi ürünlerimizin dışında, siz değerli müşterilerimiz tarafından seçilen ürünleri de ithal ederek sizlere sunmaktayız.